SCP-003-IR


rating: +1+x
blank.png

شماره پرونده: IR:SCP-003-IR
سطح مهارسازی: یوکلید

دستورالعمل های ویژه مهارسازی: به منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، این شی در یک گاوصندوق سه لایه با قفل چند مرحله ای قرار داده شده و هیچکس حق نزدیک شدن تا فاصله سی متری به این گاوصندوق را ندارد ، سه شیفت نگهبانی ۲۴ ساعته این گاوصندوق را نگاهبانی میکنند ، منطقه اطراف این شی توسط یک حصار بلند محصور شده و به عنوان یک محدوده رزمایش توسط نیروهای زمینی ایرانیک واقع در البرز غربی معرفی شده است. تیمی از ناظران قرار است همیشه در این منطقه مستقر شوند تا به طور منظم وضعیت امنیتی آن را گزارش دهند. هر گونه نقض در این محل باید فورا گزارش شود . به محض دریافت چنین گزارشی، دارایی‌های نظامی بنیاد مستقر در سرزمین ایرانیک براساس طرح اضطراری فعال و مستقر می‌شوند تا وضعیت را ارزیابی کنند، و در صورت لزوم، با هر نیروی متخاصمی که وارد می‌شود درگیر شوند.

شرح: در سال ۹۱ وحدت خورشیدی در شعبه نیشابور بنیاد پس از یک درگیری طولانی میان بنیاد و نیروهای گروه قیام آشوب آتش بس صورت گرفت. پروفسور مهرجویی وقتی روی میز خویش داشت هدیه ای که از طرف رییس گروه قیام آشوب به منظور اعلام آتش بس برایش ارسال گردید بود را باز میکرد متوجه شد انگار حس قدرتمندی بالایی دارد ، آن هدیه خنجری عتیقه با ظاهری لوکس بود که در لحظه اول وقتی آن را در دست گرفت دید دست دیگرش که لبه ی میز فولادی را گرفته بود به آسانی پنبه له میکند.
وقتی سه هفته بعد خبر قتل پسر دکتر مهرجویی بدست پدرش در روزنامه های بنیاد منتشر گردید تمام دوستان و آشنایان ایشان به صراحت اعلام نمودند که این عمل کاملا غیرعادی بوده چون ایشان عاشق خانواده خود بوده و همیشه از عشق به خانواده سخن میگفتند.
در این برهه مرکز تحقیقات مشغول تصمیم گیری و برنامه ریزی بود و بین پنجاه و هفت نفری که ادعای تصاحب این خنجر را داشتند تصمیم به قرعه کشی گرفته بودند که هر فرد چند روز در سال حق دارا بودن این خنجر عتیقه را دارد زیرا تمامی مدیران ارشد این شعبه این خنجر را تحفه‌ای برای صلح می‌دانستند و هرکس خود را لایق نگاهبانی از این هدیه ی ارزنده می‌دانست.
پس از منتشر شدن قتل چهارده فرزند دیگر از اعضای بنیاد بدست پدر خود در هفته ی بعدی ، محققان متوجه شدند با یک خطر جدی مواجه هستند و بلافاصله این شعبه قرنطینه گردید.
مورخین اسطوره شناسی دپارتمان مشاهیر متوجه شدند قتل های سریالی فرزندان به دست پدران در سه جای تاریخ مشهود بوده ، دو مرتبه در کتیبه های سلجوقیان و یک مرتبه در کتیبه های عاشوریان. اما هیچگونه اثری از دلایل تاریخی در کتیبه های باستانی موجود نبود.
پس از تحقیقات گسترده و نافرجام ، یک تیم عملیاتی ماموریت گرفتند تا برای یافتن علت این قتل های سریالی وارد ساختمان شعبه ی نیشابور شوند. در مراحل اولیه گاوصندوق های اشیا ناهنجار موجود در این شعبه مورد بررسی قرار گرفته شد و متوجه شدند که محیط کاملا امن می‌باشد و هیچگونه آسیبی به گاوصندوق ها وارد نشده. در ساعات بعدی با دستگاه های مخصوص متوجه شدند که خنجر هدیه شده از طرف گروه قیام آشوب یک خنجر ناهنجار بوده و کاملا ناشناخته می‌باشد. پس از مشورت تصمیم گرفتند که آن خنجر را برای تحقیقات بیشتر و مهارسازی به مرکزی دیگر منتقل کنند. پس با استفاده از ربات های نیروهای ویژه آن را درون صندوقچه اسکرنتون قرار داده و به شعبه ای دیگر منتقل نمودند.
پس از دو جلسه اضطراری تصمیم گرفته شد با استفاده از سه محقق و یک دسته دی کلس تحقیقات شروع گردد.
خلاصه ی گزارشات مرکز تحقیقات روی این خنجر به این صورت می‌باشد:
این خنجر نسبت به ضربه ، فشار ، برش لیزر ، برش واترجت ، برش با تیغه ی الماسی ، حرارت بالا ، اسید و مواد مذاب کاملا مقاوم است و این موارد هیچگونه تغییر ظاهری در این خنجر اعمال نمیکند و این خنجر همواره تیز بوده و کند نمیشود.
فرد استفاده کننده از این خنجر میتواند با آن هر چیزی را برش دهد و هیچ چیزی توان مقاومت در مقابل آن را ندارد. میتواند با این خنجر دیوار ها را نابود کرده و درب های فولادی را به راحتی بشکافد و از هر زندانی فرار کند اما این فرد ضدگلوله نمیشود و میتوان او را کشت. در ضمن فرد استفاده کننده از این خنجر نمی‌تواند با این خنجر خودکشی کرده و یا به خود آسیبی رساند.
هر فردی که فرزند پسر نداشته باشد و یا عقیم بوده باشد وقتی از این خنجر استفاده کند نیروی خاصی احساس نمی‌کند و گویا فقط یک خنجر بسیار تیز معمولی را در دست دارد.
هر فردی که فرزند پسر داشته باشد و یا ممکن باشد در آینده دارای فرزند پسر شود وقتی این خنجر را در دست میگیرد تا وقتی آن را نزد خود داشته باشد نیرویی معادل هفتاد مرد بالغ را دارا میشود اما این خنجر وی را مجبور می‌کند که روزی پسر خودش را با این خنجر به قتل برساند و این نفرین تا آخر عمر با فرد استفاده کننده همراه خواهد بود.
پس از سه ماه آزمایشات گسترده این خنجر به همراه مدارک و گزارشات به مقری دیگر در البرز مرکزی منتقل گردید تا پروسه مهارسازی انجام گردد.

IR:SCP-003-IR خنجریست که دسته ی آن از جنس شاخ دیو سپید ، تیغه آن از جنس فولاد ایرانی آغشته به خون دیو و اژدها و منقوش به عکس فروهر می‌باشد که به فرد صاحب آن قدرت بدنی فوق العاده بالایی میدهد ولی فقط این قدرت را در اختیار فردی قرار میدهد که در آینده نزدیک فرزند خود را با همین خنجر به قتل برساند و برای باقی افراد مانند یک چاقوی معمولی عمل میکند. ابعاد این خنجر : تیغه ای به ابعاد بیست و پنج سانتیمتر طول و پنج سانتیمتر عرض و پنج میلیمتر قطر و دسته ی آن به طول ۱۳ سانتیمتر می‌باشد.

مورخان بنیاد بر این باورند که خنجر پهلوانی پانصد سال در اختیار رستم بوده و دوران پهلوانی رستم وابسته به قدرت این خنجر بوده است.

پانویسها و منابع:
۱ : در سال ۹۴ وحدت خورشیدی این خنجر توسط عهدیان از مرکز تحقیقات به سرقت رفته و از وضعیت کنونی این خنجر اطلاعاتی در دسترس نیست

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License