SCP-005-IR


rating: +1+x
blank.png

شماره پرونده: SCP-005-IR
سطح مهارسازی: یوکلید

دستورالعمل های ویژه مهارسازی: به منظور جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، SCP-005-IR در یک گاوصندوق شیشه ای پر از روغن زیتون با قفل چند مرحله ای قرار داده شده و هیچکس حق نزدیک شدن تا فاصله بیست متری به این گاوصندوق را ندارد ، پنج شیفت نگهبانی ۲۴ ساعته این گاوصندوق را نگاهبانی میکنند ، منطقه اطراف SCP-005-IR توسط یک حصار بلند محصور شده و به عنوان یک محدوده رزمایش توسط نیروهای زمینی کردستان معرفی شده است. تیمی از ناظران قرار است همیشه در محل نگهداری از SCP-005-IR مستقر شوند تا به طور منظم وضعیت امنیتی آن را گزارش دهند. هر گونه نقض در وضعیت امنیتی منطقه نگهداری آن باید فورا گزارش شود . به محض دریافت چنین گزارشی، دارایی‌های نظامی بنیاد مستقر در آسیا براساس طرح اضطراری SCP-005-IR فعال و مستقر می‌شوند تا وضعیت را ارزیابی کنند، و در صورت لزوم، با هر نیروی متخاصمی که وارد می‌شوند، درگیر شوند.

شرح: در هفدهم دی ماه سال ۷۳ وحدت خورشیدی در یک کارگاه آهنگری واقع در شهر شیراز یک پتک عجیب یافت شد. صاحب کارگاه اعلام کرده بود که تا آن روز این پتک را هرگز ندیده بود، وقتی شروع کرد از آن برای کوبیدن یک تکه فولاد با حرارت بالا در جهت ساخت یک شمشیر کلکسیونی استفاده کند دید که فولاد به سندان چسبید و کاملا قسمتی از سندان شد‌. وقتی به شاگرد خود دستور داد که وی یک پتک بزند به چشم دید که شاگرد تنومندش توانایی برداشتن آن از روی زمین را ندارد. این رفتار عجیب پتک باعث شد که در وقت نهار با هم صنف های خود این داستان را در میان بگذارد. پس از یک روز این خبر به کل کارگاه های اطراف رسید و همگی برای امتحان این پتک به آنجا می‌آمدند. پس از دو روز از لحظه ی دیده شدن پتک در آن کارگاه به گزارش یکی از جاسوسان بنیاد و تشخیص ناهنجار بودن این پتک توسط محققین، نیروهای بنیاد به این کارگاه رفته ، حافظه ی افراد را پاک نموده و این پتک را درون یک جعبه ی اسکرنتون قرار داده و برای تحقیقات به شعبه ی بنیاد در شیراز منتقل کردند. به محض رسیدن پتک به این شعبه آزمایشات اولیه آغاز گردید.
در گزارش آزمایشات اولیه چنین آمده که این پتک از جنس فولاد ایرانی با دسته ی چوب سرخه دار می‌باشد که طول کلی آن ۷۷ سانتیمتر می‌باشد و وزنی معادل ۳ کیلوگرم دارد.
طبق گزارشات شاهدین در کارگاه آهنگری گفته شده بود که تمامی افراد توانایی بلند کردن این پتک از زمین را ندارند ، پس این پتک توسط چندین دسته از دی کلس ها مورد آزمایش قرار گرفت و مشخص گردید تنها دی کلس هایی توانایی بلند کردن آن را دارند که هرگز از سلاح استفاده نکرده باشند.
در آزمایشات بعدی مشخص گردید تمام قسمت های این پتک در مقابل شعله مستقیم ، اسید ، ضربات ناگهانی ، شلیک با انواع کالیبر های گلوله زنی، ضربه سنگین هنگام سرد شدن با نیتروژن مایع، خراشیدن با الماس و برق مستقیم کاملا مصونیت دارد اما شخصی که از آن استفاده میکند کاملا آسیب پذیر است و در ضمن ضد گلوله نیست و میتوان آن را کشت.
این پتک توانایی ترکیب scp های فلزی را دارد ، همچنین میتواند scp های فلزی را با سلاح های مختلف ترکیب کند. اشیا ناهنجار فلزی و سلاح های ناهنجار فلزی که میخواهیم با این پتک ترکیب کنیم باید از هرگونه آلودگی توسط روغن زیتون پاکیزه باشند. طبق تحقیقات گسترده ی بنیاد تا این لحظه میدانیم که از این پتک تنها یک عدد در کل گیتی وجود دارد.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License