SCP-002 (Lithuanian)
800px-SCP002-new.jpg

SCP-002 laikymo zonoje.

Numeris #: SCP-002

Objekto kategorija: Euklidas

Išskirtinės suvaržymo priemonės: SCP-002 visada privalo likti prijungtas prie jam tinkamo elektros šaltinio, kad jis liktų įsikrovimo būklėje. Nutrūkus elektros tiekimui, naudojant avarinė užtvara, objektas ir įstaiga turi būti atskirti, o aplinkinė teritorija evakuota. Kai elektros tiekimas įstaigai yra atstatytas, visas plotas privalo būti apšviestas blyksančiomis kintančiomis tarp rentgeno ir ultravioletinių spindulių šviesomis kol SCP-002 yra vėl pritvirtintas prie elektros šaltinio ir gryž į įsikrovimo būklę. Laikimo zonoje privaloma palaikytį neigiama oro slėgį.

Komandos yra privalomos ne toliau kaip 20 metrų nuo SCP-002 arba jo izoliacinės zonos, juose negali būti mažiau kaip du (2) nariai. Darbuotojai turėtų nuolat palaikyti fizinį kontaktą vienas su kitu, kad įsitikintų, jog nėra vieni, nes sąmoningumas gali būti apsunkintas, iškreiptas arba paveiktas objekto artumo.

Prie SCP-002 neįleidžiami jokie žemiau 3 lygmens darbuotojai. Šio reikalavimo galima apeiti gavus raštišką dviejų (2) ne įstaiginių 4 lygmens administratorių leidimą. Vadovaujantys darbuotojai su tokiu įsaku turi būti lydimi ne mažiau kaip penkių (5) 3 lygmens apsaugos personalo viso kontakto metu ir turi laikinai atsisakyti savo laipsnio ir saugumo leidimų. Po kontakto vadovaujantys darbuotojai bus palydėti mažiausiai 5 km atstumu nuo SCP-002 ir karantinuoti septyniasdešimt dviejas (72) valandas su psichologiniu įvertinimu. Jei psichiatrijos personalas laiko darbuotoją pasiruošusį grįžti į pareigas, pasibaigus karantinui grąžinamas laipsnis ir saugumo leidimai.

Apibūdinimas: SCP-002 atrodo kaip grublėtas mėsos auglys maždaug 60 m³ (arba 2000 pėdų³) tūrio. Vienoje pusėje esantis geležinis liukas veda į jo vidų, kuris atrodo kaip standartinis nedidelio dydžio butas. Vienoje kambario sienoje yra langas, nors iš išorės jokia anga yra matoma. Kambaryje taipat yra baldai, kuriuos atidžiai apžiūrėjus matoma, kad tai iškaltas kaulas, austi plaukai ir įvairios kitos biologinės medžiagos kurias įprastai gamina žmogaus kūnas. Visos iki šiol ištestuotos medžiagos rodo skirtingas arba suskaidytas DNR sekas atskirai kiekvienam kambario objektui.

Daugiau informacijos susijusios su objekto atradimu rasite Mulhauzeno ataskaitoje [cross-inf:document00.023.603].

Nuoroda: Iki šiol objektas atsakingas už septynių darbuotojų dingimą. Taip pat šiuo laiku įstaigoje papildomai apsirūpino save dviem lempomis, kilimėliu, televizoriumi, radijo imtuvu, sėdmaišiu, trimis knygomis nežinoma kalba, keturiais vaikiškais žaislais ir mažu vazoniniu augalu. Bandymai su įvairiais laboratoriniais gyvūnais, įskaitant aukštesio intelekto primatus, nesukėlė SCP-002 atsako. Lavonai taip pat nesukelia jokio atsako. Kad ir kokį procesą objektas naudotų organinėms medžiagoms paversti baldais, jį, tikriausiai, paskatiną tik gyvi žmonės.

peržiūrėti Mulhauzeno ataskaitos dokumentą:00.023.603

Mulhauzeno ataskaita [00.023.603]

Toliau pateikiama trumpa ataskaita, kurioje išsamiai aprašomas SCP-002 atradimas

Objektas buvo aptiktas mažame krateryje šiaurės Portugalijoje, kur jis pasiliko po kritimo į Žemę iš orbitos. Storos uolienos apvalkalas dengantis objekto mėsinga išorė buvo sunkiai nukentėjas nuo smūgio. Vietinis ūkininkas aptiko vietove ir apie savo atradimus pranešė kaimo seniūnui. Tiriamasis objektas patraukė SCP įstaigos dėmesį, kai toje vietoje dirbantis 4 lygmens agentas aptiko nedidelį radioaktyvumo neatitikimą, kurį sukėlė objektas.

Generolo Mulhauzeno vadovaujamas paėmimas būrys su SCP įstaigos apsaugos darbuotojais buvo nedelsiant išsiųstas į vietovę, kur jie greitai saugiai uždarė objekta dideliame konteineryje ir atliko pirminius bandymus su žmonėmis užverbuotais iš gretimo kaimo. Trys vyrai, po viena išsiųsti į pastatą dingo. Atradęs šią mirtiną objekto savybę, generolas Mulhauzenas išdavė 4a lygmens liudininkų (maždaug 1/3 kaimo) pašalinimo įsakymą, siekdamas užtikrinti, kad žinia apie objektą nebūtų žinomą pašaliniams ir inicijavo jo transportavimą į SCP įstaigą. [DUOMENYS PAŠALINTI].

Rengiantis gabenimui keturi SCP apsaugos darbuotojai nepaaiškinamai buvo įtraukti į objekto vidų, kur jie taip pat iškart dingo. Apžiūrėjus paaiškėjo, kad objekto vidus „užsiaugino“ kelis naujus baldus ir pradėjo atrodyti kaip įprasto buto kambario interjeras. Generolas Mulhauzenas nedelsdamas įsakė gauti kelis III klasės HAZMAT kostiumus likusiems apsaugos komandos nariams, kurie įkėlė konteinerį į laukiantį krovininį laivą, kad jis būtų nugabentas į SCP izoliavimo įstaiga.

[DUOMENYS PAŠALINTI]

[DUOMENYS PAŠALINTI]

Pašalinus generolą Mulhauzeną, SCP-002 buvo iš naujo uždarytas SCP įstaigos personalo ir perkeltas į specialią laikimo zona [ĮSLAPTINTA], kur jis šiuo metu yra. Darbuotojams, kurių leidimas žemesnis nei 3 lygmens, nebuvo leista patekti į SCP-002 konteinerį be išankstinio bent dviejų 4 lygmens darbuotojų sutikimo po incidento su Mulhauzenu.

Vertėjas: Lifelord122Lifelord122

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License