SCP-012 (Lithuanian)
rating: 0+x
blank.png

Objekto numeris: SCP-012

Objekto klasė: Euclid

Specialios izoliavimo procedūros: SCP-012 visą laiką turi būti laikomas tamsioje patalpoje. Jei objektas patenka į šviesą arba jį mato personalas - naudojantis kitu nei infraraudonųjų spindulių šviesos dažniu išveskite personalą psichinės sveikatos patikrinimui ir nedelsiant atlikite fizinę apžiūrą. Objektas turi būti uždarytas į geležimi apsaugotą dėžę, pakabintą ant lubų, kad nuo grindų, sienų ir bet kokių angų būtų ne mažesnis kaip 2,5 m atstumas.

Aprašymas: Archeologas K. M. Sandovalas SCP-012 rado kasinėdamas kapavietėje, sugriautoje per neseniai praūžusią audrą Šiaurės Italijoje. Atrodo, kad šis objektas - ranka rašytos muzikinės partitūros „Ant Golgotos kalno“ fragmentas, didesnio natų rinkinio dalis, yra neužbaigtas. Raudonas ir juodas rašalas, iš pradžių manyta, kad yra tam tikros rūšies uogų ar natūralus dažiklis, vėliau nustatyta, kad tai kelių žmonių kraujas. Pirmieji darbuotojai, suradę natas (2 nariai iš specialiosios gelbėjimo tarnybos) puolė į beprotybę, bandydami savo krauju užbaigti kūrinį, galiausiai dėl to patyrė didžiulį kraujo netekimą ir vidines traumas.

Atlikus pradinius tyrimus, keliems tiriamiesiems buvo leista susipažinti su rezultatu. Visais atvejais tiriamieji save žalojo, kad galėtų panaudoti savo kraują kūriniui užbaigti, o vėliau jiems pasireiškė psichozės ir didžiulės traumos simptomai. Tie tiriamieji, kuriems pavyko užbaigti kūrinio dalį, iš karto nusižudė, pareiškę, kad kūrinio „neįmanoma užbaigti“. Bandymai atlikti sukurtą muziką baigėsi nemalonia kakofonija, kai kiekviena instrumento partija nebuvo susijusi ar suderinta su kitais instrumentais.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License