SCP-018 (Lithuanian)
rating: +1+x
blank.png
superball.jpg

SCP-018

Prekės numeris: SCP-018

Projekto lygis: Euclid

Specialios izoliavimo priemonės: SCP-018, kad būtų 1-metrų ilgio ir pločio sandaraus metalinę dėžę, talpinančios dedikuotą, didelio tankio bakas užpildytas sintetinis užpildas, ir toliau panardintas į ilgio centro ir plotis yra 10 metrų polietileno talpykla. Kai uždaromos dėžės iš SCP-018, polietileno kaip substratas lipnios kompozicijos silpnina savo kinetinę energiją, siekiant atgauti kontrolės personalas. SCP-018 darbuotojai, norėdami įvesti laikymo kamerą turi būti apsirengęs specialia lietpalčiai metalo (elementas yra stebimas per SCP-018), polietileno prieš rezervuaro turi dėvėti dujokaukės. Jei SCP-018 iš rezervuaro, kad siūlomos svetainės darbuotojai nepatenka į kamerą, siekiant užtikrinti asmeninį saugumą ir blokavo koridorių su durys izoliuoti objektą, laukia kontrolės komanda į sceną.

Aprašymas: Paviršiuje SCP-018 yra "Whitby" 1969 m. Pagamintas banguotas rutulys, kurio skersmuo - 6 cm ir raudonas. ██████████ atrado SCP-018 neįprastą šokinėja galios, kai ji buvo pasamdyta išvalyti sandėlį, kuris buvo atsarginis su kompanija. Iš pirmo žvilgsnio SCP-018 yra ne kas kita, kaip ryškiai spalvota vaikiška žaislas, tačiau jo atoveiksmio našumas yra didesnis nei 200% (ty nuo 1 metro aukščio, 2 metrų atstumu, tada 4 metrai, 8 metrai, 16 metrų). Rutulys tuoj pat tapo pavojingu sviediniu, kurio greitis viršija 100 kilometrų per valandą. Jis sunaikino namą █████████████ ir sužeista penki žmonės. Po kelių dienų jis nustojo eiti netoliese esančiame ████████ ežere, kurį atkūrė SCP personalas. Atsižvelgiant į didžiulį objekto greitį ir nukentėjusiojo nesugebėjimą jį užkirsti, nėra poreikio kurti istoriją, padengiančią tiesą.

Dokumentas 018-04: Pastaba O5-█

█████████, viskas gerai? Rašau jums, nes radau efektyvesnę priemonę susigrąžinti naujus ar ištrūkti SCP objektus. Žinau, kad neturiu jokios pažangos rekonstruojant šią medžiagą. Dievas žino, ką jis turi pažeisti termodinamikos įstatymus, tačiau sugebėjau jį pritvirtinti prie naujos rūšies SCP-A5 šarvų. Po to, kai klausiausi manęs, įdėjome jį į bagažinės dugną, tada įdiegėme keletą mechaninių įrenginių. Ei, dabar šarvai gali lengvai perkelti aukštybinį pastatą. Jei šarvuotas vartotojas nori siųsti kažką į pragarą, kitas slaptažodis gali sukelti mirtiną smūgį. Būtent tokio tipo jau egzistuoja SCP-A5 šarva, suteikianti man licenciją pertvarkyti, ir jūs iš tikrųjų galite sugauti ████████████ ir visus išbėgančius SCP objektus. Patikėkite, kada aš jus nuleisiu?

—Dr.█████████

Dokumentas 018-06: Laiškas Dr. █████████

Dr █████████:

Paskutinį kartą agentas ██████ atliko SCP-███ atkūrimo užduotį, priskyrė savo modifikuotą SCP-A5 šarvus, tačiau rezultatai buvo sumaišyti. Geros naujienos yra tai, kad agentas ██████ sėkmingai uždėjo SCP-███ ██████████ apykaklėje, o Amazone jis sugebėjo pasivyti jį ir jį perimti. Situacija. Bet dabar jis sulaužė dvi kojas, septynis šonkaulius, viena rankena dingo, o jo galva yra didelė skylė, tik todėl, kad grįžo iš mylių, kai grįžo █████████ ██ ežere dėl jūsų "mažo mechaninio įrenginio" buvo klaida. Nenoriu gauti savo licencijos iš manęs, jei nepašalinsite šarvų.

Dokumentas 018-11: Pastaba O5-█

█████████, nesijaudinkite, jūs baigėte. Turiu idėją. Jei galiu naudoti vandenį iš SCP-006, SCP-███ ar net SCP-███, aš atsiųsiu jums SCP-A5 šarvų rinkinį. Pasiimkite specialųjį agentą, pasibaisėtintą žvėrį, nepripažįstamą SCP, ir jie gali gauti viską, tiesiog palaukite.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License