SCP-321 (Lithuanian)
rating: 0+x
blank.png

Prekė #: SCP-321

Projekto įvertinimas: Safe

Specialios izoliavimo priemonės: SCP-321 turėtų būti laikomas standartiniame izoliavimo kambaryje. SCP-321 įrengta daug pastolių, skirtų kompensuoti kaulų struktūros ir raumenų masės defektus. Dirbtinė širdis turi būti tikrinama kartą per mėnesį už žalą. Trys kartus kasdien pašaro SCP-321. Kietas maistas turėtų būti pašalintas iš nustatytos dietos. Šiuo metu yra trys darbuotojai, kurie privalo laikinai vykdyti SCP-321 užduotis. SCP-321 kiekvieną dieną duos treniruotės treniruočių ir fizinės terapijos metu, o kitu metu, jei nebus įtrauktas į eksperimentą, jis turėtų būti apribotas izoliavimo patalpomis. Nors SCP-321 negali nieko paprašyti, jam leidžiama turėti keletą pliušinių žaislų.

Aprašymas: SCP-321 yra žmogaus motina, gimusi liepos 4 d., 18██. Šiuo metu SCP-321 yra 3,1 metro aukščio ir sveria apie 110 kilogramų. Subjekto plaukai, akys ir oda yra be melanino. Jis negali kalbėti, tačiau jis vis dar kalba ir įrodė, kad yra problemų dėl erdvės pripažinimo ir supratimo. SCP-321 pasižymi žemu intelekto lygiu ir yra sunkiai prisitaikius prie naujų situacijų.

SCP-321 yra jaunesniojo mokslininko Adomo █████ nugaišęs vaikas ir jo žmonos medicinos asistentė Evelyn █████. Jaunesnysis mokslininkas █████ pats pasisakė už bandymą panaudoti savo dukrą, naudojant keletą SCP, įskaitant SCP-590 Prisikėlimas. Ši priemonių serija pasiekė rezultatų, tačiau rezultatai buvo pateikti Fondui globos inspekcijai. Projektui vėliau buvo suteiktas SCP numeris.

SCP-321 buvo greitai atskleista, kad turi atsparumą ir sugebėjo išgydyti žala maždaug penkis kartus greičiau nei normalaus greičio. Šiuo metu tema įtraukta į Fondo įrašą kaip SCP-321. Nuo tada SCP-321 kūnas toliau auga tokiu greičiu, kuris yra maždaug pusė normalių žmonių. Nepaisant SCP-321 augimo sulėtėjimo, jis ir toliau auga, nors dabar jis yra didesnis už bet kurį įrašytą žmogų, tačiau augimo sustabdymo požymių nėra. Esant dabartinei situacijai, galima daryti prielaidą, kad SCP-321 atsparumas kyla iš pernelyg susidariusių kamieninių ląstelių, kuris yra jo sąveika su [redaguota] po mirties.

1947-ųjų pradžioje SCP-321 natūrali širdis pasiekė savo ribas, o SCP-321 buvo per didelis, kad kraują tinkamai cirkuliavo. Per šį laiką SCP-321 yra fiziškai fiksuotas, kad išlaikytų širdies gebėjimą siurbti kraują į smegenis. Nepaisant to, pastebėtas lėtas SCP-321 gedimas ir nustatytos SCP-321 atsparumo ribos, nes jie negali išgydyti nuolatinės žalos. Siekiant išplėsti SCP-321 egzistavimą, nuo 1948 m. Sukurta dirbtinė širdis SCP-321, kuri buvo baigta 19██. Nuo tada visas SCP-321 sugadintas poveikis buvo išgydytas.

SCP-321 IQ yra labai mažas. Kasdienybei tai yra labai sunku, ir tai gali užtrukti mėnesius ar net metus mokyti jį naudoti indus ir kitus panašius dalykus. Nors SCP-321 yra visiškai išvystytas naudojant vokalinius virves, atrodo, kad jis negali išmokti kalbos ir negali verkti, kaip įprastas mažesnio nei 6 mėnesių amžiaus vaikas, todėl nėra triukšmo.

Liepos 18██ d: Prašymas pašalinti SCP-321 iš SCP būsenos. - Jaunesnysis mokslininkas Adam █████
Prašymas atmesti. - O5-█

Liepos 19██ d: Prašymas pašalinti SCP-321 iš SCP būsenos. - Personalo vadovas Adomas ████
ATMESTI. - O5-█

Liepos 19██: Mes negalime tobulėti iš SCP-321 ir pasiūlyti pašalinti savo SCP numerį. - Site-04 Site Supervisor, Adam █████
ATMESTI.- O5-█

Liepos 19██: SCP-321 turėtų būti panaikintas ir grąžintas į namus nedelsiant. - O5-12
Prašyti atmesti. Tai yra paskutinis kartas, Adomas. Ji nėra dabar, ir ji niekada nebuvo jūsų dukra. Jei vėl darysite, pakviečiuiu Parlamentą ir pašalinsiu jus. - O5-1

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License