SCP-902 (Lithuanian)
rating: 0+x
blank.png
box.jpg

SCP-902

Objekto numeris: SCP-902

Objekto klasė: Keter

Specialios izoliavimo procedūros: SCP-902 buvo perkeltas į Arkties bazę Theta-12 - tai vienintelis šioje vietoje esantis SCP. Šioje vietoje turi dirbti penkiasdešimties apsaugos darbuotojų komanda. Šiuo metu su SCP-902 nebus atliekami jokie tyrimai. Žinios apie SCP-902, išskyrus jo skaičių, turi būti suteikiamos tik trečio ir žemesnio lygio darbuotojams. Būtina, kad apie SCP-902 egzistavimą žinotų tik ribotas vyresniųjų darbuotojų skaičius. Bet kuriuo metu apie SCP-902 gali žinoti tik vienas O5 kategorijos darbuotojas. Jei būtų pažeistas saugumas iš Arkties bazės Theta-12 vidaus, vietoje esanti vandenilinė bomba turi būti susprogdinta nuotoliniu būdu. SCP-902 turi būti nuolat saugomas, kad nebūtų sunaikintas per anksti.

Aprašymas: SCP-902 yra maždaug suaugusio žmogaus galvos dydžio dėžė. Jos matmenys - 30 cm x 15 cm x 19 cm. Atrodo, kad tai yra maždaug prieš trisdešimt metų naudotos amunicijos dėžutė, nors šis daiktas Fondo saugomas jau maždaug šešiasdešimt metų. SCP-902 yra pagamintas iš švino. SCP-902 viduje esančio daikto sudėtis nežinoma. SCP-902 skleidžia garsą, kuris apibūdinamas kaip "tiksėjimas", ir kiekvienas, kuris išgirsta šį garsą, gali suprasti, kad daiktas skaičiuoja laiką. Atidaryta dėžutė atrodo tuščia. Tačiau tiksėjimas išlieka, daiktas toliau skaičiuoja laiką. Kiekvienas, kuris sužino apie SCP-902, asmeniškai bendraudamas arba skaitydamas šį pranešimą, ima suprasti, kad viskas, kas yra dėžutėje, yra siaubingai pavojinga ir turi būti sunaikinta, kai tik baigsis skaičiavimas, ne anksčiau. Darbuotojai, susidūrę su SCP-902, paprastai ir toliau bandys atidaryti ir uždaryti dėžutę, bandydami rasti joje esantį objektą.

Nėra jokio objekto. Yra objektas. Jis turi būti sunaikintas, kai baigsis atgalinis skaičiavimas. Mes atliekame puikų darbą. Mes turime būti sustabdyti.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License