SCP-002 (Latvian)
rating: 0+x
blank.png
800px-SCP002.jpg

SCP-002 saturēšanas vietā

Objekts №: SCP-002

Objekta klase: Euklids

Īpaši saturēšanas nosacījumi: SCP-002 ir jābūt pastāvīgi pieslēgts pie piemērota elektrotīkla, lai turētu to stāvokli, kas, kā šķiet, ir uzlādēšanas režīms. Elektroapgādes pārtraukuma gadījumā, avārijas barjera starp objektu un kompleksu ir jābūt aizvērtam, bet personāls - steidzīgi evakuēts. Kad enerģijas padeve Zonā būs atjaunota, visu apgabalu vajag bombardēt ar mainīgajiem stariem no rentgena un ultravioletās gaismas, līdz SCP-002 atkal pieslēgsies elektrotīklam un ieies uzlādēšanas režīmā. Saturēšanas Zonā ir vienmēr jāuztur negatīvais gaisa spiediens.

Komandām, kurās ir vismaz divi (2) cilvēki, ir nepieciešams atrasties 20 metru attālumā no SCP-002 vai tā saturēšanas Zonā. Personālam ir vienmēr jāsaglabā fiziskais kontakts ar vienu otru, lai apstiprinātu, ka otrs cilvēks pastāv, jo uztvere var būt izbalējusi, izkropļojusies vai ietekmējusies sakarā ar objekta tuvumu.

Pie SCP-002 nav pielaižami darbinieki ar piekļuves līmeni zemāku kā 3. Šo prasību var ignorēt, ja ir pieejama rakstiska atļauja no diviem (2) darbiniekiem ar 4. piekļuves līmeni, kuri atrodas ārpus Zonas. Kontakta laikā ar objektu, komandas sastāvs ar tādu atļauju ir jābūt eskortēts ar vismaz pieciem (5) 3. piekļuves līmeņa drošības apsardzes darbiniekiem, kuriem uz laiku atņem visas piekļuves un pakāpes. Pēc kontakta, komandas sastāvs tiks aizvēsts uz attālumu kā minimums 5 km no SCP-002 un novietots karantīnā uz septiņdesmit-divām (72) stundām, kā arī pakļaus psiholoģiskajam pārbaudījumam. Ja darbinieku stāvoklis būs atzīts kā apmierinošs, pakāpes un piekļuves varētu būt atgrieztas tiem pēc karantīna.

Apraksts: SCP-002 atgādina gaļainu pietūkumu ar tilpumu apmēram 60 m³. Dzelzs vārsta lūka vienā pusē ved uz objekta iekšieni. Interjers, kā izskatās, ir neliela izmēra standarta lēta istaba. Vienai no istabas sienai ir logs, lai gan no ārpuses tas nav redzams. Istabā atrodas mēbeles, kuras, kā var noskaidrot pēc tuvākas apskatīšanas, ir izdarītas no kauliem, matiem un dažādām citām bioloģiskajām vielām, ko rada cilvēka ķermenis. Visas līdz šim pārbaudītās vielas rāda, ka atsevišķu paņemtu lietu DNS nesakrīt vai ir fragmentēti.

Sīkāka informācija par objekta atklāšanu ir sniegta Mulhausena Ziņojumā [cross-ref:document00.023.603]

Izziņa: Līdz šim objekts ir atbildīgs par septiņu darbinieku pazušanu. Tas arī savā saturēšanas laikā apmēbeļoja sevi ar divām lampām, paklāju, televizoru, radio, krēslu-maisu, trim grāmatām nezināmā valodā, četrām bērnu rotaļlietām un mazu augu podiņā. Testi ar dažādiem laboratorijas dzīvniekiem (tostarp augstākiem primātiem) nav izraisījuši SCP-002 reakciju. Uz līķiem objekts arī nereaģē. Neatkarīgi no tā, kādu procesu SCP-002 izmanto, lai pārveidotu organiskos materiālus mēbelēs, aktivizējas tas tikai dzīvo personu klātbūtnē.

skatīt Mulhausena Ziņojumu docid:00.023.603

Mulhausena Ziņojums [00.023.603]

Tālāk sniegtais ir īss detalizēts ziņojums par SCP-002 atklāšanu
Objekts tika atklāts nelielā krāterī Portugāles ziemeļos, kur tas nokrita no Zemes orbītas. No trieciena ar virsmu objekta resnais akmens apvalks ieplīsa un parādīja savu gaļainu izskatu. Vietējais fermeris, ierodoties objekta krišanas vietā, ziņoja par savu atradumu ciema vecākajam. Objekts piesaistīja Fonda uzmanību, kad aģents ar 4. piekļuves līmeni, pierakstītais dotajā apgabalā, pamanīja nelielu radioaktīvo anomāliju, ko rada objekts.
Ģenerāļa Mulhausena vadītā savākšanas komanda bija nekavējoties aizsūtīta uz notikuma vietu, kur objekts tika ātri atrasts un ievietots lielajā konteinerī. Turpat tika organizēta arī sākotnējā testēšana, izmantojot subjektus, kas tika rekrutēti tuvākajā ciematā. Trīs cilvēki, kurus pa vienam sūtīja objektā, pazuda. Pēc šī objekta nāvējošas ietekmes atklāšanas, Ģenerālis Mulhausens izdeva 4a Līmeņa Iznīcināšanas Rīkojumu visiem lieciniekiem (aptuveni 1/3 no ciemata), lai nodrošinātu, ka nekāda informācija par objektu nav zināma sabiedrībai un sāka objekta transportēšanu uz Fonda bāzi [DATI IZDZĒSTI].

Gatavojoties transportēšanai, četri drošības apsardzes darbinieki tika ievilkti objektā, kur tie arī tūlītēji pazuda. Sekojošā pārbaude parādīja, ka objekts bija "izaudzējis" dažus jaunus mēbeles priekšmetus un sāka uzņemt dzīvojamās istabas izskatu. Ģenerālis Mulhausens nekavējoties deva pavēli par vairāku Klases III HAZMAT uzvalku piegādi priekš atlikušajiem drošības apsardzes darbiniekiem, kuriem vajadzēja iekraut konteineri uz kravas kuģi priekš transportēšanas uz Fonda bāzi.
[DATI IZDZĒSTI]

[DATI IZDZĒSTI]

Pēc Ģenerāļa Mulhausena likvidēšanas, SCP-002 atkal atradās Fonda saturēšanā un tika nogādāts speciālā glabātavā [KLASIFICĒTS], kur tas pašlaik atrodas. Pēc Mulhausena incidenta, darbiniekiem ar 3. piekļuves līmeni bija liegta piekļuve pie SCP-002 konteinera bez iepriekšējā apstiprinājuma no vismaz diviem 4. piekļuves līmeņa darbiniekiem.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License