SCP-096 (Latvian)
rating: 0+x
blank.png

Objekts №: SCP-096

Objekta klase: Euklids

Īpaši saturēšanas nosacījumi: SCP-096 ir pastāvīgi jāuzturas savā kamerā (5 m x 5 m x 5 m gaisa necaurlaidīgā tērauda kubā). Iknedēļas pārbaudes uz jebkurām plaisām vai spraugām ir obligātas. SCP-096 kamerā nedrīkst būt jebkāda veida videonovērošanas sistēmas vai optisko ierīču. Apsardzes darbiniekiem ir jālieto iepriekš instalētus spiediena sensorus un lāzera detektorus, lai pārliecinātos, ka SCP-096 atrodas kamerā.

Jebkuri foto, video vai ieraksti par SCP-096 izskatu ir stingri aizliegti bez apstiprinājuma no Dr. ███ un O5-█.

Apraksts: SCP-096 ir humanoīds radījums ar augumu apmēram 2.38 metri. Subjektam ir novērojams ļoti mazs muskuļu masas daudzums, iepriekšējās ķermeņa masas analīzēs rāda mērenu nepietiekamību uzturā. Rokas ir neproporcionāli lielas attiecībā pret pārējo subjekta ķermeni, katras garums ir apmēram 1.5 metri. Āda ir pārsvarā bez pigmentācijas, ķermeņa apmatojuma pazīmju nav.

SCP-096 žoklis var atvērties līdz pat četrām (4) reizēm plašāk normai vidējam cilvēkam. Citi sejas vaibsti paliek līdzīgi vidējam cilvēkam, izņemot acis, kurām arī nav pigmentācijas. Līdz šim momentam vēl nav zināms vai SCP-096 ir akls vai nē. Tas nerāda nevienu augstāko smadzeņu funkciju un nav uzskatīts par saprātīgu.

SCP-096 ir parasti ļoti paklausīgs, spiediena sensori tā kamerā norāda, ka tas pavada lielāko daļu dienas staigājot pie austrumu sienas. Tomēr, kad kaut kas ierauga SCP-096 seju, vai tas bija tiešajā kontaktā, caur video ierakstu, vai pat fotogrāfiju, tas ieies ievērojamā emocionāla pārdzīvojuma posmā. SCP-096 aiztaisīs seju ar rokām un sāks kliegt, raudāt un murmināt nesaprotami. Apmēram pēc vienas (1) līdz divām (2) minūtēm pēc pirmās skatīšanās, SCP-096 sāks skriet līdz personai, kura redzēja tā seju (kuru kopš šī brīža minēs kā SCP-096-1).

Dokumentēts ātrums svārstās no trīsdesmit-pieciem (35) km/h līdz ███ km/h un izskatās, ka ir atkarīgs no distances no SCP-096-1. Šobrīd neviens mums zināms materiāls vai metode var traucēt SCP-096 progresam. Faktiskā SCP-096-1 atrašanās vietā, kā izskatās, neietekmē SCP-096 reakciju; tam, kā liekas, ir iedzimtā spēja sajust SCP-096-1 atrašanās vietu. Piezīme: Šī reakcija nenotiek, kad skatās uz mākslinieciskajiem zīmējumiem (skatīt Dokuments 096-1).

Ierodoties uz SCP-096-01 atrašanās vietu, SCP-096 sāk galināt un [DATI IZDZĒSTI] SCP-096-1. 100% gadījumos nepaliek nevienas pazīmes no SCP-096-1. SCP-096 tad apsēdīsies uz dažām minūtēm, pirms atkal atgūs aukstasinību un kļūs mierīgs. Tad, tas mēģinās atgriezties atpakaļ savā iepriekšējā dzīves vietā, [DATI REDIĢĒTI]

Sakarā ar masīvas ķēdes reakcijas iespējamību, ieskaitot Fonda noslēgtības pārkāpšanu un lielu civiliedzīvotāju zaudējumu, subjekta atgūšana ir jāuzskata kā Alfa prioritāte.

Dr. ███ arī pieteica lūgumrakstu priekš tūlītējas SCP-096 iznīcināšanas (skatīt Intervija 096-1). Rīkojums gaida apstiprināšanu. Iznīcināšanas rīkojums tika apstiprināts un to īstenos Dr. ███ uz [DATI REDIĢĒTI]. Skatīt Incidents-096-1-A.


Audio ieraksts no Intervijas 096-1:

Intervētājs: Dr. ███
Intervētais: Kapteinis (Atvaļināts) █████████, bijušais atgūšanas komandas Zulu 9-A komandieris
Atgūšanas Incidents #096-1-A

<Sākas ieraksts>
[████████ ████████ Laiks, Pētniecības Apgabals ██]
Kapt. █████████:Tas ir vienmēr sūdīgi dabūt Pirmatnējo Atgūšanas pavēli. Tev nav ne mazākās idejas uz ko šī lieta ir spējīga, izņemot to niecīgo informāciju, ko tehniķi ir izkasījuši, un tu vēl esi veiksminieks, ja viņi tev izstāsta visu stāstu. Viņi pateica mums "ņem un ej". Bet par to, ka nav jāskatās uz to žļembu, mums nepateica.
Dr. ███: Vai jūs varētu aprakstīt misiju, lūdzu?
Kapt. █████████: Jap, piedod. Mums bija divi helikopteri, viens ar mūsu komandu un otrs rezervei ar Zulu-9-B un Dr. ██████. Mēs ievērojām mērķi apmēram divos "klikos" (t.i. 200 jardi, apm. 182 m - autora piezīmes) uz ziemeļiem no mūsu patruļas maršruta. Domāju, ka viņš neskatījās mūsu virzienā, citādi viņš ar mums tiktu galā jau tur.
Dr. ███: Jūsu ziņojumā rakstīts, ka SCP-096 nereaģēja uz aukstumu? Tad bija -██o C.
Kapt. █████████: Vispār bija -██. Un jā, tas bija pliks kā mazulis un neko vairāk par drebuļiem nedarīja. Tātad, mēs piezemējāmies, tuvojāmies mērķim un Kaprālis ██ bija gatavs iepakot to. Un tad Dr. ██████ pasauca. Es pagriezos, lai atbildētu un tieši tas izglāba mani. Mērķis, kā liekas, pagriezās un visa mana komanda ieraudzīja to.
Dr. ███: Tas bija moments, kad SCP-096 iegāja satrauktā emocionālā stāvoklī?
Kapt. █████████: Jap. [Intervētais apstājas uz sekundi pirms turpina] Piedod. Nervi neizturēja.
Dr. ███: Viss kārtībā.
Kapt. █████████: Jap. Tātad, es tā arī nebiju ieraudzījis tā seju. Mani veči ieraudzīja, un samaksāja par to līdz ādai.
Dr. ███: Vai jūs varētu aprakstīt to drusku vairāk, lūdzu?
Kapt. █████████: [Apstājas] Jā, jā. Tas sāka kliegt uz mums un raudāt. Bet nebij' dzīvnieka rēciens, skanēja tieši kā cilvēks. Ļoti, kā maita, briesmīgs. [Apstājas atkal] Mēs sākām šaut, kad tas pacēla Kaprāli ██ un norāva viņa kāju. Ak Dievs, viņš bļāva palīgā… ej tu nost… tomēr, mēs laidām uguni pa mērķi, magazīna aiz magazīnas. Un ne par ko, bļāviens. Es gandrīz pazaudējos, līdz tas sāka [DATI IZDZĒSTI] viņu.

Dr. ███: Tas bija tad, kad jūs pavēlējāt izmantošanai [Papīru šķiršanas skaņa] AT-4 HEDT granātmetēju?
Kapt. █████████: Prettanku ierocis. Sākām nēsāt to kopš SCP-███ tika brīvībā. Redzēju to raujot tanku cauri kā salveti. Tas pats notika arī mērķim.
Dr. ███: SCP-096 dabūja ievērojamus bojājumus?
Kapt. █████████: Tas pat, bļāviens, neparaustījās. Turpināja raut uz daļām manu komandu, tikai jau bez puses no rumpja. [Viņš zīmē lielu pusapli pāri viņa rumpim]
Dr. ███: Bet tas taču bija saņēmis bojājumus?
Kapt. █████████: Ja pat bijis, tad nebija to rādījis. Tam vajadzētu pazaudēt visus savus orgānus, visas asinis, bet viņš to nesaprata. Tā skelets nebija vispār ievainots, kā izskatījās. Tas turpināja raut manu komandu uz daļām.
Dr. ███: Tātad, nav īstu strukturālu bojājumu. Cik jūs magazīnu, ja varētu pateikt, izšāvāt uz SCP-096?

Kapt. █████████: Vismaz? Tūkstotis. Mūsu šāvējs turēja savu GAU-19 uz tā uz vismaz divdesmit sekundēm. Divdesmit izmaitātas sekundes. Seši simti .50 kalibra lodes aizgāja uz šo žļembu. Varējām arī spļaut uz viņu ar tādiem panākumiem.
Dr. ███: Un tad Zulu 9-B bija ieradušies?
Kapt. █████████: Jā, kā arī mana komanda bija pazudusi. Zulu 9-B izdevās uzlikt maisu uz tā galvas un tas vienkārši apsēdās. Mēs to ielikām helikopterī un dabūjām šeit. Es nezinu, kā es nekad neredzēju tā seju. Varbūt Dievs vai Buda vai kas vien izdomāja, ka man ir jādzīvo. Tāds ēzelis.
Dr. ███: Mēs ieguvām artista zīmējumu ar SCP-096 seju. Vai jūs gribētu uz to paskatīties?
Kapt. █████████: [Apstājas] Tu zini, pēc tā, redzot un dzirdot, kā šīs sūds bļauj un manu veču kliedzieni, es nedomāju, ka gribu redzēt bļāvēja izskatu. Nē. Vienkārši… nē.
Dr. ███: Labi, es domāju, ka mēs šeit esam pabeiguši. Paldies jums, Kapteini.
[Krēslus dzirdam kustoties un soļi pamet istabu. Kapteinis (Atvaļināts) █████████ ir apstiprināts, ka ir pametis Intervijas Istabu 22.]
Dr. ███: Lai šīs paliek uz ierakstu, ka es formāli pieprasu SCP-096 iznīcināšanu tik drīz cik vien iespējams.
<Beidzas ieraksts>

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License